Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASURATORI TOPOGRAFICE IN SISTEMUL DE REFERINTA STEREO 70
- Număr anunț
- DA21345331
- Autoritate contractantă
- COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:48
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro