Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA21355646
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,97 RON
Valoare atribuită
436,97 RON
Data publicării
02.10.2018 08:29
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,97 RON

din 436,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.