Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Furnizare Produse Curatenie , Birotica si Papeterie

Număr anunț
DA21352256
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30199120-7 · Hartie autocopianta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,81 RON
Valoare atribuită
595,32 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
01.10.2018 14:46
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,32 RON

din 597,81 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.