Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placi cu 24 godeuri TPP/Placi cu 12 godeuri TPP/Placi cu 6 godeuri TPP/Placi Petri culturi 96 mm
- Număr anunț
- DA21351479
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI RO12062074)
- Cod CPV
- 19521200-6 · Placi din polistiren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:21
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.000 RON
din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro