Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 34,3% sub estimat

role sterilizare plasma/ autoclav

Număr anunț
DA21349669
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EUROMEDICAL IMPORT EXPORT SRL (CUI RO18475452)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.081,36 RON
Valoare atribuită
1.366,85 RON 34,3% sub estimat
Data publicării
01.10.2018 13:29
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.366,85 RON

din 2.081,36 RON estimat 34,3%

Adjudecat la 65,7% din estimat · economie 714,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.