Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mine Rotring pt. creion mecanic 0.9/1.0 mm HB, Cod RTC RO505908

Număr anunț
DA21347813
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192132-5 · Mine de rezerva pentru creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,36 RON
Valoare atribuită
33,36 RON
Data publicării
01.10.2018 12:24
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,36 RON

din 33,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.