Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE 36

Număr anunț
DA21347351
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
Furnizor / câștigător
ELGED SRL (CUI 16270205)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,30 RON
Valoare atribuită
735,30 RON
Data publicării
01.10.2018 12:06
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 21:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,30 RON

din 735,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.