Ofertă acceptată
Cumpărare directă
tulle plasa
- Număr anunț
- DA21338475
- Autoritate contractantă
- CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
- Furnizor / câștigător
- SOFITEX TIM SRL (CUI 31843730)
- Cod CPV
- 19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,79 RON
- Valoare atribuită
- 111,79 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 13:57
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111,79 RON
din 111,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro