Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 Brilliant / Absolut Paper 80 gr / mp

Număr anunț
DA21317124
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA SUCEAVA (CUI 4327146)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI RO23292036)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,60 RON
Valoare finală
229,60 RON
Data publicării
27.09.2018 09:15
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.