Ofertă refuzată Cumpărare directă

suport lemn pt steag din pvc; suport metalic prindere pe stalp; steag tricolor PVC

Număr anunț
DA21306829
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Furnizor / câștigător
PROFIL TEST SRL (CUI 34053522)
Cod CPV
44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare finală
24.200 RON
Data publicării
26.09.2018 10:56
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.