Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecograf Doppler color 3D si 4D, dotat cu sonda convexa si sonda liniara, pentru aplicatii abdominale
- Număr anunț
- DA21350914
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.025,21 RON
- Valoare atribuită
- 63.025,21 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:05
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63.025,21 RON
din 63.025,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro