Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DILUANT 2K 1L PENTRU EMAUR;DILUANT 0,9LGRUNDSOLV DILUANT 0,9L;
- Număr anunț
- DA21347065
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,45 RON
- Valoare atribuită
- 139,45 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 11:53
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,45 RON
din 139,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro