Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiete de sarcini reparatii prin balastare drumuri in comuna Vicovu de Jos,jud.Suceava

Număr anunț
DA21335587
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Furnizor / câștigător
VALURO PROIECT S.R.L. (CUI 36342462)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
28.09.2018 12:15
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.