Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca

Număr anunț
DA21353557
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.586,48 RON
Valoare atribuită
4.586,48 RON
Data publicării
01.10.2018 15:33
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.586,48 RON

din 4.586,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.