Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIELETA ANTIRASTURNARE LOGAN 1.4

Număr anunț
DA21352853
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI TELEORMAN (CUI 4568080)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34322100-1 · Echipamente de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,90 RON
Valoare atribuită
268,90 RON
Data publicării
01.10.2018 15:06
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,90 RON

din 268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.