Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole vesela

Număr anunț
DA21346631
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
39221200-9 · Vesela de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,83 RON
Valoare atribuită
679,83 RON
Data publicării
01.10.2018 11:35
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,83 RON

din 679,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.