Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE CONSTRUCTIE TEREN DE FOTBAL IN COMUNA COMLOSU MARE
- Număr anunț
- DA21344859
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMLOSU MARE (CUI 4483854)
- Furnizor / câștigător
- CASA MATTEO SRL (CUI 29934917)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.374,52 RON
- Valoare atribuită
- 162.374,52 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:31
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162.374,52 RON
din 162.374,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro