Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Caiet de sarcini reparatii poduri si podete
- Număr anunț
- DA21335505
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
- Furnizor / câștigător
- VALURO PROIECT S.R.L. (CUI 36342462)
- Cod CPV
- 71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 12:12
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro