Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trupa MICI

Număr anunț
DA21354823
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
Furnizor / câștigător
II Boicu M Mihai (CUI 31724291)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
01.10.2018 17:58
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 20:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.