- Număr anunț
- DA21354581
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 COLIBASI (CUI 19128010)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 468,50 RON
- Valoare atribuită
- 468,50 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 16:38
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
468,50 RON
din 468,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro