- Număr anunț
- DA21346456
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU (CUI 4278671)
- Furnizor / câștigător
- ROVIMED PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO26554603)
- Cod CPV
- 22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,90 RON
- Valoare atribuită
- 168,90 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 11:28
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,90 RON
din 168,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro