Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament si accesorii pentru computer
- Număr anunț
- DA21354143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL COMPLET SRL (CUI RO17342458)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188 RON
- Valoare atribuită
- 188 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 15:59
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188 RON
din 188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro