Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA21347806
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 17368369)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,19 RON
Valoare atribuită
588,19 RON
Data publicării
01.10.2018 12:23
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,19 RON

din 588,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.