Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de curatat si dezinfectant

Număr anunț
DA21343671
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
Furnizor / câștigător
ORION SERVICES & CONSULTING SRL (CUI RO19924495)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,03 RON
Valoare atribuită
836,03 RON
Data publicării
01.10.2018 09:48
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,03 RON

din 836,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.