Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFACERE ACOPERIS CLADIRE ANEXA
- Număr anunț
- DA21326976
- Autoritate contractantă
- Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
- Furnizor / câștigător
- TITANIC MED INSTAL S.R.L. (CUI 17618678)
- Cod CPV
- 44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.562,02 RON
- Valoare atribuită
- 21.562,02 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 15:00
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.562,02 RON
din 21.562,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro