Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie router cisco 892FSP-k9

Număr anunț
DA21345469
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.140 RON
Valoare atribuită
8.140 RON
Data publicării
01.10.2018 10:52
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.140 RON

din 8.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.