Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM BOXE TURNEU

Număr anunț
DA21333164
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
Furnizor / câștigător
SORAND SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39549595)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.400 RON
Valoare atribuită
45.400 RON
Data publicării
28.09.2018 10:46
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.400 RON

din 45.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.