Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPRAY AER COMPRIMAT SPRAY VAKOSS DE 400 ml
- Număr anunț
- DA21303520
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- MA-MI IT SOLUTIONS SRL (CUI RO38064354)
- Cod CPV
- 24113200-1 · Aer comprimat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 08:57
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200 RON
din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro