- Număr anunț
- DA21350449
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- BRENNTAG SRL (CUI RO10751277)
- Cod CPV
- 24542000-5 · Polimeri acrilici primari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.550 RON
- Valoare atribuită
- 3.550 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 13:52
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.550 RON
din 3.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro