Ofertă acceptată
Cumpărare directă
robinete pentru instalatii
- Număr anunț
- DA21031092
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- LAREXIM TRANS LOGISTIC SRL (CUI RO30552015)
- Cod CPV
- 42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.817 RON
- Valoare atribuită
- 9.817 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 10:46
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 07:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.817 RON
din 9.817 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro