Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIRCUIT INTEGRAT.

Număr anunț
DA21030510
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31712114-2 · Circuite integrate electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960,08 RON
Valoare atribuită
2.960,08 RON
Data publicării
20.08.2018 10:11
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 07:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.960,08 RON

din 2.960,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.