Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curea masa de taiere
- Număr anunț
- DA21036100
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,24 RON
- Valoare atribuită
- 168,07 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 15:48
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,07 RON
din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro