Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare rechizite conform anunt 1029229
- Număr anunț
- DA21034520
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV TÂRGU OCNA (CUI 20602663)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.635,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.635,44 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 14:05
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.635,44 RON
din 1.635,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro