Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pensa de disectie tip Kelly,5 mm, 36 cm, alcatuita din maner, teaca si insert
- Număr anunț
- DA21032197
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.698 RON
- Valoare atribuită
- 2.698 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 11:48
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.698 RON
din 2.698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro