Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE BIROTICA SPIAAM NUMAR DE REFERINTA: AR3 PRET DE CATALOG: 67,95 RON / Unitate de mas

Număr anunț
DA21033594
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,76 RON
Valoare atribuită
254,76 RON
Data publicării
20.08.2018 13:11
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 06:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,76 RON

din 254,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.