Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Modul Cisco HWIC-4ESW-POE pentru router CISCO 2811 si Sursa alimentare Cisco ASA 5510

Număr anunț
DA21041283
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374342)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.335 RON
Valoare atribuită
2.335 RON
Data publicării
21.08.2018 12:25
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.335 RON

din 2.335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.