Ofertă acceptată Cumpărare directă

poster autocolant

Număr anunț
DA21039961
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE RUGBY (CUI 4204062)
Furnizor / câștigător
MAX PROD SRL (CUI RO14700748)
Cod CPV
45212213-2 · Lucrari pentru marcaje sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
21.08.2018 11:18
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.