Ofertă acceptată Cumpărare directă

Procese - verbale de constatare si sanctionare a contraventiilor, A4, 6 ex.

Număr anunț
DA21039742
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
21.08.2018 11:05
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.