Ofertă acceptată Cumpărare directă

XIT (2,3 BIS 2)-METHOXY-4100 MG/Goat Anti-Rabbit Conjugated/Goat Anti-Rabbit Conjugated/Goat anti-Mo

Număr anunț
DA21039739
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.702,20 RON
Valoare atribuită
2.702,20 RON
Data publicării
21.08.2018 11:05
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.702,20 RON

din 2.702,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.