Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELEFON MOBIL

Număr anunț
DA21039271
Autoritate contractantă
Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284,78 RON
Valoare atribuită
1.284,78 RON
Data publicării
21.08.2018 10:39
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284,78 RON

din 1.284,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.