Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scoaterea caminelor de apa din interiorul proprietatii si montarea pe domeniul public
- Număr anunț
- DA21034064
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOIESTI (CUI 4554203)
- Furnizor / câștigător
- CEPREST INSTAL SRL (CUI RO25259931)
- Cod CPV
- 45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.262,40 RON
- Valoare atribuită
- 24.262,40 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 13:39
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.262,40 RON
din 24.262,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro