Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICENTE SOFTWARE SI LICENTA ANTIVIRUS SERVER
- Număr anunț
- DA21025564
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 48422000-2 · Suite de pachete software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.062 RON
- Valoare atribuită
- 4.062 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 15:54
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.062 RON
din 4.062 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro