Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACID AZOTIC SUPRAPUR MERCK - Flacon 1 Litru - 1004411000 - STOC

Număr anunț
DA21040028
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24411000-8 · Acid azotic si saruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,59 RON
Valoare atribuită
428,59 RON
Data publicării
21.08.2018 11:22
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,59 RON

din 428,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.