Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatii sanitare

Număr anunț
DA21039293
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE (CUI 17337702)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.902,50 RON
Valoare atribuită
6.902,50 RON
Data publicării
21.08.2018 10:40
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.902,50 RON

din 6.902,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.