Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu ECG / EKG pacient cu 10 fire, Electrod forma L, izolatie ceramica L330mm

Număr anunț
DA21035360
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152,28 RON
Valoare atribuită
1.152,28 RON
Data publicării
20.08.2018 14:54
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.152,28 RON

din 1.152,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.