Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent geam / solutie geam cu pulverizator 500 ml Clin

Număr anunț
DA21035207
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,75 RON
Valoare atribuită
103,75 RON
Data publicării
20.08.2018 14:44
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,75 RON

din 103,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.