Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pastile cloramina pentru pisoare- galeata 1kg
- Număr anunț
- DA21043126
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,91 RON
- Valoare atribuită
- 33,91 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 14:09
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,91 RON
din 33,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro