Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cd Inscriptionabil Bulk 52X, 700 Mb, 80 Min. 100Buc/Set Verbatim

Număr anunț
DA21042824
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Românii de Pretutindeni (CUI 36904072)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,50 RON
Valoare atribuită
372,50 RON
Data publicării
21.08.2018 13:50
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,50 RON

din 372,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.