Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si accesorii pt. vehicule si motoare de vehicule
- Număr anunț
- DA21040825
- Autoritate contractantă
- GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
- Furnizor / câștigător
- AUTO VOICU S.R.L. (CUI RO13340675)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 667,20 RON
- Valoare atribuită
- 667,20 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 12:01
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
667,20 RON
din 667,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro