Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BAZA APLALUX ;PIGMENT KOLORATOR K-02 OCRU ORGANIC FABRYO; ADEZIV POLISTIROL; CM11 PLUS
- Număr anunț
- DA21035955
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,57 RON
- Valoare atribuită
- 470,57 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 15:35
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
470,57 RON
din 470,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro